Zgodnie z ostatnimi zarządzeniami sanitarnymi, od soboty 7 listopada br. podczas nabożeństw liturgicznych może przebywać w świątyni 1 osoba na 15m2. W naszej świątyni jest to 65 osób.

Wobec zapowiedzianej wczoraj możliwości uczestnictwa w zgromadzeniach religijnych większej liczby osób, zachęcam wszystkich wiernych, aby korzystali coraz odważniej z parafialnej posługi duszpasterskiej, zwłaszcza zaś, aby ci, którzy tego nie uczynili, przystępowali do sakramentu spowiedzi i Komunii świętej, jeszcze w czasie wielkanocnym. Aby zaspokoić głód eucharystyczny i głód Słowa Bożego, zachęcam do uczestnictwa w Mszy Świętej, nie tylko w niedzielę, ale i w dni powszednie, przy zachowaniu należytych środków bezpieczeństwa sanitarnego – podkreśla przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.

Anioł zaś przemówił do niewiast: «Wy się nie bójcie! Gdyż wiem, że szukacie Jezusa Ukrzyżowanego. Nie ma Go tu, bo zmartwychwstał, jak zapowiedział. Przyjdźcie, zobaczcie miejsce, gdzie leżał. (Mt 28, 5-6)

Wszystkim parafianom życzymy Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZENIA UDZIAŁU WIERNYCH W NABOŻEŃSTWACH ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA TRANSMISJI NA ŻYWO Z NASZEGO PARAFIALNEGO KOŚCIOŁA, KTÓRA ODBYWA SIĘ NA PROFILU FACEBOOKOWYM POD ADRESEM:

WIELKI CZWARTEK - MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ - GODZ. 18.00

WIELKI PIĄTEK - LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ - GODZ. 17.00