W dniach 14-15 marca w parafii Świętego Józefa w Klimontowie odbyły się rekolekcje w których udział wzięli dzieci, młodzież oraz nauczyciele Zespołu Placówek Oświatowych oraz Fundacji Szlachetne Anioły. Nauki zostały poprowadzone przez Diecezjalnego Asystenta Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży- Ks. Łukasza Chmiela. Tematem przewodnim było przybliżenie dzieciom i młodzieży osoby bł. Karoliny Kózkówny oraz pokazanie wartościowych postaw takich jak: wiara, miłość do Boga i Ojczyzny, szacunek wobec rodziców,  bezinteresowna pomoc, stawanie w obronie słabszych oraz godności i świętości życia każdego człowieka. Uczniowie zostali zaangażowani różnego rodzaju zadania i piosenki. Rekolekcje miały również na celu przygotowanie dzieci i młodzieży do owocnego przeżywania świąt Wielkanocnych. Zwieńczaniem rekolekcji była Droga Krzyżowa zorganizowana przez uczniów, pracowników oraz rodziców placówek oświatowych przy Fundacji Szlachetne Anioły w Klimontowie.

images/zobacz_zdjcia.jpg