To kolejny rok, kiedy Parafia w Klimontowie w pierwszych dniach wakacji zorganizowała wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Dwudziestoosobowa grupa miło i pożytecznie spędziła tydzień nad polskim morzem korzystając z uroków natury i sprzyjającej pogody. Był czas na spacery, kąpiel w morzu, poszukiwanie bursztynów. Uczestnicy wyjazdu zwiedzali miasto Gdańsk bogate w liczne zabytki i piękne kościoły. Na terenie ośrodka w Mikoszewie pośród zieleni prowadzone były rozgrywki sportowe i konkursy. Były wspólne posiłki, ognisko, śpiew i wypoczynek w małych drewnianych domkach. Wzmacnialiśmy także ducha uczestnicząc we Mszy świętej, zaczynając i kończąc dzień wspólna modlitwą. W organizacji wakacyjnych wyjazdów dzieci i młodzieży parafia współpracuje z Urzędem Gminy w Klimontowie. Dziękujemy panu Wójtowi Markowi Goździewskiemu za życzliwość i ogromną pomoc finansową, dzięki której większa grupa dzieci i młodzieży mogła wziąć udział we wspólnym wyjeździe i wypoczynku.