1. Dziś Uroczystość Trójcy Najświętszej. Kończy się okres Komunii Świętej Wielkanocnej.

2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa — Boże Ciało. Msze św. o 07.00; 09.00. Msza Św. o godz. 10.30 połączona z Procesją Eucharystyczną i o 17.00. Procesja przejdzie ul. Ogrodową Gęsią, Osiecką Rynkiem i Strażacką. Dziewczynki w strojach pierwszokomunijnych zapraszamy do sypania kwiatków w Boże Ciało i przez całą oktawę. Próba sypania kwiatów w środę o 16.30. Prosimy także o płatki kwiatów, które zostaną wykorzystane w czasie procesji. Zapraszamy również chłopców w strojach pierwszokomunijnych i przedszkolaków z dzwoneczkami.

3. O przygotowanie ołtarzy prosimy:

I. Mieszkańców ul. Krakowskiej

II. Mieszkańców ul. Ogrodowej i Gęsiej

III. Mieszkańców Rynku i ul. Osieckiej i Opatowskiej

IV. Strażaków i Akcję Katolicką

4. Strażaków proszę również o zabezpieczenie trasy przemarszu procesji. W kościele obowiązują nas przepisy sanitarne czyli zakrywanie ust i nosa. Podobnie i w czasie procesji.

5. Przez cała oktawę procesja eucharystyczna wokół kościoła w dni powszednie po Mszy św. wieczorowej, a w niedzielę po sumie

6. W dni powszednie o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. litania do NSPJ

7. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa.

8. W sobotę o godz. 20.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie do kościoła parafialnego.

9. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła, za ofiarę na kwiaty i za kwiaty. O pomoc w środę.

1. Dzisiaj przypada uroczystość Zesłania Ducha Św. o godz. 16.30 ostatnie nabożeństwo majowe w tym roku.
  2. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o godz. 7.00; 9.00; 12.00; 18.00. Jutro rozpoczynamy miesiąc czerwiec. W dni powszednie o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. litania do NSPJ.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się czas Komunii świętej wielkanocnej. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi św. codziennie od godz. 17.30 i w sobotę od godz. 09.00 do 12.00 i od 16.00 do 18.00.
  4. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i adorację Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.00 na Msze św. od godz. 17.00 adorować będzie Akcja Katolicka.
  6. W piątek odwiedzin chorych nie będzie, a od godz. 17.00 spowiedź św. I-piątkowa
  7. W sobotę o godz. 17.00 Nabożeństwo I-sobotnie
  8. Bóg zapłać za ofiary na cele remontowe: z Klimontowa 100 zł.
  9. Bóg zapłać za ofiarę na wywóz śmieci z cmentarza z Klimontowa 147 zł i Gór Pęchowskich 150 zł.
  10. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła, oraz za ofiarę na kwiaty. O pomoc w piątek na godzinę 900 prosimy mieszkańców Kępia.
  11. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy o segregowaniu śmieci i składaniu ich w wyznaczonym miejscu.