1. Dzieci, młodzież, dorosłych zapraszamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach majowych, w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele i święta o godz. 16.30.

2. W środę o 20.00 zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Ze względu na remont prowadzony w kruchcie klasztornej, nabożeństwo fatimskie odbędzie się w kościele parafialnym.

3. Codziennie o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji ustania epidemii.

4. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Ojciec święty Franciszek prosi, aby czwartek 14 maja br. uczynić dniem modlitwy, postu oraz dzieł miłosierdzia. Do tej modlitwy włączą się również — zgodnie z własną wiarą i tradycją — przedstawiciele różnych religii, aby w ten sposób zjednoczyć całą ludzkość we wspólnym błaganiu o ustanie pandemii i przezwyciężenie jej konsekwencji. Dlatego zachęcamy, abyśmy wszyscy błagali Boga Najwyższego i Wszechmogącego o ustanie epidemii. W dniu, w którym obchodzimy święto świętego Macieja Apostoła, niech Pan wysłucha jednomyślnej modlitwy wszystkich swoich uczniów.

6. W sobotę wspomnienie św. Andrzeja Boboli patrona Polski.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiarę na środki czystości. O pomoc w sprzątaniu w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Borku.

8. Bóg zapłać za ofiary na cele remontowe: z Klimontowa 200 zł i z Zagajów 100 zł.

9. W przyszłą niedzielę trzecia niedziela miesiąca, składka na cele remontowe. Ofiary można również wpłacać na konto parafialne lub rektoralne podane na stronie internetowej.