1. Dziś Uroczystość Trójcy Najświętszej. Kończy się okres Komunii Świętej Wielkanocnej.

2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa — Boże Ciało. Msze św. o 07.00; 09.00. Msza Św. o godz. 10.30 połączona z Procesją Eucharystyczną i o 17.00. Procesja przejdzie ul. Ogrodową Gęsią, Osiecką Rynkiem i Strażacką. Dziewczynki w strojach pierwszokomunijnych zapraszamy do sypania kwiatków w Boże Ciało i przez całą oktawę. Próba sypania kwiatów w środę o 16.30. Prosimy także o płatki kwiatów, które zostaną wykorzystane w czasie procesji. Zapraszamy również chłopców w strojach pierwszokomunijnych i przedszkolaków z dzwoneczkami.

3. O przygotowanie ołtarzy prosimy:

I. Mieszkańców ul. Krakowskiej

II. Mieszkańców ul. Ogrodowej i Gęsiej

III. Mieszkańców Rynku i ul. Osieckiej i Opatowskiej

IV. Strażaków i Akcję Katolicką

4. Strażaków proszę również o zabezpieczenie trasy przemarszu procesji. W kościele obowiązują nas przepisy sanitarne czyli zakrywanie ust i nosa. Podobnie i w czasie procesji.

5. Przez cała oktawę procesja eucharystyczna wokół kościoła w dni powszednie po Mszy św. wieczorowej, a w niedzielę po sumie

6. W dni powszednie o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. litania do NSPJ

7. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa.

8. W sobotę o godz. 20.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie do kościoła parafialnego.

9. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła, za ofiarę na kwiaty i za kwiaty. O pomoc w środę.