1. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana: w pamiątce Świąt Bożego Narodzenia i powtórnego, w dniu ostatecznym.
  2. W dni powszednie Adwentu o godz. 630 godzinki, a o godz. 645 roraty. Serdecznie zapraszamy wszystkich do modlitewnego czuwanie.
  3. Ze względu na ograniczenia ilości osób w kościele trudno będzie zorganizować spowiedź jak w latach ubiegłych. Dlatego zachęcamy do korzystania ze sakramentu pojednania przez cały adwent!
  4. W poniedziałek o 16.30 różaniec z wypominkami za zmarłych z Przybysławic i Rogacza
  5. W środę o godz. 16.30 nowenna do św. Józefa
  6. W tym tygodniu I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca.
  7. W czwartek o godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Od 1600 adorować będzie Akcja Katolicka.
  8. W piątek przed południem od godz. 09.00 na indywidualne zgłoszenie odwiedzimy chorych. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii, a od 16.00 spowiedź
  9. W sobotę o godz. 16.00 Nabożeństwo I-sobotnie,
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O pomoc w sobotę na godzinę 900 prosimy mieszkańców ul. Sandomierskiej
  11. Dzisiaj zostały poświęcone opłatki wigilijne. Ze względu na panującą sytuację, w tym roku sołtysi nie będą roznosić opłatków po domach. Będzie można je otrzymać w zakrystii, kancelarii i na plebanii. Można też zgłosić się po nie do sołtysów.
  12. Robiąc porządki na cmentarzu prosimy składać śmieci w wyznaczonych miejscach odpowiednio sortując: szkło i plastik do kontenerów, a pozostałe śmieci do boksu.
  13. Tradycyjnie w Adwencie jest prowadzona akcja „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Przez zakup świec wigilijnych będziemy mogli pomóc dzieciom z rodzin biednych. Świece są w cenie: mała 5zł, a duża 20zł. Chciejmy się podzielić z potrzebującymi.