1. Dzisiaj o 1630 nabożeństwo do Najśw. Serca PJ.
  2. W dni powszednie Adwentu o godz. 630 godzinki, a o godz. 645 roraty. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego modlitewnego czuwanie.
  3. W środę o 163o Nowenna do św. Józefa.
  4. W czwartek o godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Ze względu na ograniczenie ilości osób w kościele, w tym roku nie będzie organizowanej spowiedź jak w latach ubiegłych. Dlatego zachęcamy do korzystania z sakramentu pojednania przez cały adwent. Z sakramentu spowiedzi można skorzystać w czasie każdej Mszy św., a także na indywidualne umówienie się z księdzem. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatni moment.
  6. Jak już był ogłaszane poświęcone opłatki można otrzymać w zakrystii, kancelarii i na plebanii. Można też zgłosić się po nie do sołtysów.
  7. W przyszłą niedziele składka na cele remontowe.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. O pomoc w sobotę na godzinę 900 prosimy parafian z ul. Sandomierskiej
  9. Bóg zapłać za ofiarę indywidualną na cele remontowe z Klimontowa 50zł
  10. W sobotę planowana jest zbiórka chryzantem z cmentarz. O pomoc