1. Dzisiejsza składka na cele remontowe.
  2. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. tylko o godz. 645. W tym dniu naszą modlitwą pragniemy otoczyć ks. Infułata z okazji imienin. Zapraszamy na Msze św. w Jego intencji. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej łamiąc się opłatkiem. Zachowajmy jej religijny charakter według załączonej przy opłatkach ulotki. Tradycyjnie zachowajmy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i abstynencję od napojów alkoholowych. O godz. 2400 zapraszamy na Pasterkę. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
  3. W piątek Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. w porządku niedzielnym; o 700; 900; 1030; 1200; 1700.
  4. Aby więcej osób mogło uczestniczyć we Mszy św., w Boże Narodzenie, Szczepana
    i Niedzielę św. Rodziny, zostaną odprawione także w klasztorze o godz. 900 1030 1200
  5. W sobotę Święto Św. Szczepana pierwszego męczennika. Msze Św. w porządku niedzielnym.
  6. W przyszłą niedzielę Niedziela Św. Rodziny – dzień modlitw o świętość małżeństw i rodzin Zachęcamy do pobożnego i rodzinnego przeżywania tych świąt.
  7. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na cele remontowe z Klimontowa 2 po 100zł
  8. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. O pomoc w środę na godz. 900 prosimy mieszkańców ul. Sandomierskiej.
  9. Bóg zapłać za uprzątniecie chryzantem i posprzątanie cmentarza.
  10. Przypominamy, że w związku z obowiązującymi przepisami w naszym kościelew nabożeństwach liturgicznych może uczestniczyć 65 osób z zachowaniem dystansu 1,5m  i z zasłanianiem ust i nosa.