1. Od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać w Kościele, Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Prośmy, aby zgodnie z wola Pana Jezusa, nastała jedna Owczarnia i jeden Pasterz
  2. We wtorek 19 dzień miesiąca. W Roku św. Józefa ten dzień w sposób szczególny jest poświęcony naszemu Patronowi. Z tym dniem związana jest możliwość zyskania odpustu. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za pośrednictwem św. Józefa. O godz. 16.30 nabożeństwo do św. Józefa, a o 17.00 Msza św.
  3. W środę o 16.30 Nowenna do św. Józefa. Ta nowenna również jest połączona z możliwością zyskana odpustu.
  4. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Kontynuujemy nasze spotkania duszpasterskie zastępujące Kolędę. W tym tygodniu na Mszy św. o godz. 16.00 będziemy się modlić w intencji parafian:

Poniedziałek:         Sandomierska, Słoneczna,

Piątek:          Ossolińska, Armii Krajowej, Asnyka, Norwida, Staffa

Sobota:         Rynek, Opatowska, Strażacka, Kościelna, Mały Rynek, Studzienna, Wyspiańskiego, Szkolna

1. Bóg zapłać za ofiary złożone przy okazji Mszy św. kolędowych.
  2. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. O pomoc w sobotę na godzinę 9.oo prosimy mieszkańców ul. Żeromskiego, w takiej kolejności jak zawsze ksiądz chodził po kolędzie
  3. W najbliższą niedzielę 24 stycznia br. przeżywać będziemy „Dzień solidarności z Chorwacją”. Związane to jest z trzęsieniami ziemi, które w okresie Bożonarodzeniowym nawiedziły ten kraj. Podczas każdej Mszy Świętej, będziemy modlić się za poszkodowanych, a przed kościołem ostanie przeprowadzona zbiórka ofiar.