1. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na Mszach św. poświęcenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego, więc pamiętajmy w naszych modlitwach o osobach konsekrowanych. Jest to również Dzień Rodzicielskiego Aktu Ofiarowania Dziecka Panu Bogu (dot. dzieci przed bierzmowaniem).
  2. W środę o 16.3o Nowenna do św. Józefa
  3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  4. W czwartek o godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu, od godz. 16.oo adorować będzie Akcja Katolicka.
  5. W piątek przed południem na indywidualne zgłoszenie odwiedzimy chorych, również z okazji Dnia Chorego. Prosimy o zgłaszanie tych, którzy chcą skorzystać ze sakramentów św. Po południu od 16.oo spowiedź św.
  6. W sobotę o 16.00 nabożeństwo I-sobotnie
  7. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i za ofiarę na kwiaty. Sprzątali: Kwiecień Jerzy, Strzelecka Dorota, Wójcik Danuta, Górna Anna, Psiuch Agata. O pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę na godzinę 9.oo prosimy mieszkańców ul. Żeromskiego.
  8. A w środę na godz. 9.00 prosimy chętnych do pomocy przy rozbieraniu choinek i szopki.
  9. Rozliczając podatek za 2020 rok prosimy o przekazanie 1% na stowarzyszenie „Wspólne Dobro”, które pomaga w remoncie klasztoru
  10. Podobnie jak w latach ubiegłych przy okazji roznoszenia nakazów podatkowych lub przy podatku będzie prowadzona zbiórka ofiar na wywóz śmieci z cmentarza. Prosimy o wspólną troskę o porządek na cmentarzu.