1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla Afryki.
  2. Dziś o 16.oo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. W środę o godz. 16.3o, zapraszamy na nowennę do Św. Józefa.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  5. W czwartek o godz. 15.oo Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 16.00 adorować będzie Akcja Katolicka
  6. W piątek przed południem, na indywidualne zgłoszenie odwiedzimy chorych. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. O godz. 16.15 Droga Krzyżowa dla dzieci i dorosłych, a o 18.oo dla młodzieży. Spowiedź od godz. 16.00.
  7. W sobotę nabożeństwo I-sobotnie o godz. 16.00
  8. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. O pomoc w sobotę na godzinę 9.oo prosimy mieszkańców ul. Osieckiej.
  9. Rozliczając podatek za 2020 rok prosimy o przekazanie 1% na Stowarzyszenie „Wspólne Dobro”, które pomaga w remoncie klasztoru.  1% mogą przekazać także emeryci i renciści. PIT-y do rozliczenia można przynosić w poniedziałki od 10.00 do 12.00 i w czwartki od 15.30 do 17.00
  10. Robiąc wiosenne porządki na cmentarzu pamiętajmy o segregowaniu śmieci. Do kontenerów na śmieci prosimy wrzucać tylko wypalone znicze.