1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. Aby umożliwić uczestnictwo we Mszy św. większej liczbie parafian, Msze św. o godz. 9.00; 10.30 i 12.00 odprawiane będą w kościele parafialny i w klasztorze. O godz. 16.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Chciejmy i my świadczyć miłosierdzie naszą modlitwą i czynem, zgodnie z uczynkami miłosierdzia co do duszy i co do ciała.
  2. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa.
  3. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, i adoracja Najśw. Sakramentu.
  4. Od przyszłej niedzieli Msza św. godz. 10.30 w klasztorze
  5. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościołów i za ofiarę na środki czystości. O pomoc w sobotę na godz. 9.oo prosimy mieszkańców ul. Gęsiej i Ogrodowej.
  6. W przyszłą niedzielę składka na cele remontowe
  7. Robiąc wiosenne porządki na cmentarzu pamiętajmy o segregowaniu śmieci i składaniu ich w odpowiednim miejscu.
  8. Przeżywamy Rok św. Józefa, który na nowo ma nam pomóc odkryć tego wielkiego świętego, naszego Patrona i Orędownika. W 1706 roku powstało Bractwo św. Józefa, zatwierdzone przez papieża Klemensa XI, które szerzyło Jego kult, a jego członkowie starali się naśladować Jego cnoty. Działało on do 1939 roku. W tym roku pragniemy odnowić jego działalność. Nastąpi to 1 maja pod przewodnictwem ks. Biskupa. Zachęcamy  wszystkich, a szczególnie tych którzy noszą jego imię, do zapisywania się do Bractwa św. Józefa. Regulamin Bractwa zawierający cele i obowiązki jego członków jest wywieszony w gablocie parafialnej i na stronie internetowej parafii.
  9. Od 14 -16.04 o godz. 13.00 KUL online zaprezentuje 50 kierunków jakie można studiować na tej uczelni. Zachęcamy maturzystów do zapoznania się z tą ofertą.