1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się czas komunii świętej wielkanocnej.
  2. Dzisiaj o godz. 16.30, a jutro o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
  3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o 7.00; 9.00. Msza Św. o godz. 10.30 połączona z Procesją Eucharystyczną i o 17.00. Procesja przejdzie ul. Ogrodową, Gęsią, Osiecką, Rynkiem i Strażacką. Dziewczynki w strojach pierwszokomunijnych zapraszamy do sypania kwiatków w Boże Ciało i przez całą oktawę. Próba sypania kwiatów w środę o 16.30. Prosimy także o płatki kwiatów, które zostaną wykorzystane w czasie procesji. Zapraszamy również chłopców w strojach pierwszokomunijnych i przedszkolaków z dzwoneczkami.
  4. O przygotowanie ołtarzy prosimy:
    Mieszkańców ul. Krakowskie
    2. Mieszkańców ul. Ogrodowej i Gęsiej
    3. Mieszkańców Rynku i ul. Osieckiej i Opatowskiej
    4. Strażaków i Akcję Katolicką
  5. Strażaków proszę również o zabezpieczenie trasy przemarszu procesji. W kościele i na procesji obowiązują nas przepisy sanitarne. W kościele zakrywanie ust i nosa oraz dystans 1,5m. Podobnie i w czasie procesji, gdy nie zachowujemy dystansu, obowiązują maseczki
  6. Przez cała oktawę procesja eucharystyczna wokół kościoła w piątek po Mszy św. wieczorowej, a w niedzielę po sumie
  7. Przez cały czerwiec po Mszy św. litania do NSPJ
  8. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa
  9. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca
  10. W czwartek Koronki i adoracji nie będzie.
  11. W piątek przed południem, na indywidualne zgłoszenia, odwiedzimy chorych. Od godz. 17.00 spowiedź
  12. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I-sobotnie połączone z procesją
  13. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. O pomoc w środę na godzinę 9.00 prosimy mieszkańców ul. Szkolnej i Wyspiańskiego