1. Dzisiaj po sumie procesja eucharystyczna, a o 1630 Nabożeństwo do NSPJ.
  2. W oktawie Bożego Ciała od poniedziałku do środy po Mszy Świętej wieczorowej a w czwartek przed Mszą św. procesja eucharystyczna. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków i chłopców z dzwoneczkami.
  3. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach, a szczególnie w:
    poniedziałek: Kozinek, Górki, Zagaje, Szymanowice G. Szymanowice D.
    wtorek:          Byszówka, Borek, Kępie, Rogacz
    środa:           Góry Pęchowskie, Pęchów, Pęchowiec
  4. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości Bożego Ciała. Szczególnie budowniczym ołtarzy i grupom zrzeszonym czyli Strażakom, Akcji Katolickiej, Kołu Gospodyń Wiejskich z Klimontowa, Bractwu św. Józefa. Liturgicznej Służbie Ołtarza, Chorałowi.
  5. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa
  6. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najśw. Sakramentu, a o godz. 18.00 zakończenie oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół.
  7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzień modlitw o świętość Kapłanów. Msze św. o 6.3o; 7.oo u sióstr i o 18.oo. Po Mszy Świętej wieczorowej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. We wtorek o godz. 16.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania, a w środę o godz. 18.00 również spotkanie z kandydatami do bierzmowania wraz z ich rodzicami
  9. W piątek od godz. 17.00 spowiedź przed bierzmowaniem.
  10. W sobotę na Mszy św. o godz.18.00 ks. Bp. Edward Frankowski udzieli sakramentu bierzmowania uczniom klas VIII
  11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O pomoc w sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z Rynku i ul. Strażackiej.