1. Dzisiaj o 1630 Nabożeństwo do NSPJ.
  2. We wtorek przypada św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. O godz. 7.00; 9.00; 12.00 i 18.00. Na Mszy św. O godz,.18.00 będziemy się modlić w int. Ks. Pawła z ok. jego imienin
  3. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa
  4. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca
  5. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najśw. Sakramentu Od godz. 17.00 adorować będzie Akcja Katolicka.
  6. Odwiedziny chorych na indywidualne zaproszenie. Od godz. 17.00 spowiedź
  7. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I-sobotnie
  8. Bóg zapłać UMiG w Klimontowie, Szkołom, OSP, GOK-wi, Kołom Gospodyń Wiejskich, Akcji Katolickiej i wszystkim parafianom, którzy przygotowali poczęstunek dla wczorajszych pielgrzymów
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Sprzątali rodzice dzieci rocznicowych:. O pomoc w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców ul. Krakowskiej
  10. Rozpoczął się czas wakacji. Gdziekolwiek będziemy pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy Św. Niech będzie to czas dawania świadectwa o naszej wierze i chrześcijańskich wartościach. Zatroszczmy się aby dzieci i młodzież, którzy wyjeżdżają na obozy i kolonie miały możliwość uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. Przypominamy o konieczności stosowania odpowiedniego stroju w miejscach sakralnych.
  11. Zadbajmy o porządek na cmentarzu. Śmieci wyrzucajmy w wyznaczonym miejscu. Szanujmy też cudzą własność.
  12. Przypominamy, że w dalszym ciągu w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa.