1. Dzisiaj o 1630 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona na cele remontowej
  3. Dzisiaj o godz. 15.30 zapraszamy na spotkanie Bractwa św. Józefa, a po Mszy św. wieczorowej spotkanie Rady Parafialnej
  4. Jutro 19 dzień miesiąca, poświęcony św. Józefowi. O godz. 17.30 zapraszamy na nowennę do naszego Patrona
  5. W środę o godz. 1730 Nowenna do św. Józefa.
  6. W czwartek o godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W przyszła niedzielę 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa – dzień imienin ks. Biskupa Ordynariusza. Polecajmy Go Panu Bogu w naszych modlitwach. Po Sumie poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa.
  8. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i za ofiarę na kwiaty. O pomoc w sobotę na godz. 9.00 proszę mieszkańców ul. Zysmana i Reymontowskiej.
  9. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe z poza parafii 100zł
  10. Na plakacie w gablocie informacje dotyczące Pieszej pielgrzymki.
  11. Przypominamy o obowiązku zakrywania w kościele ust i nosa
  12. Przypominamy o konieczności stosowania odpowiedniego stroju