1. Dzisiaj przeżywając ur. Wniebowzięcia NMP pragniemy wraz z całą Gminą dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony. Msza św, dziękczynna o godz. 12.00, a o godzinie 3o Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. We wtorek w klasztorze odpust z okazji wspomnienia św. Jacka. Msze w klasztorze będą o godz. 9.00, 10.30 i 00 suma odpustowa. Natomiast w kościele parafialnym o godz. 7.00 i 18.00.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona na cele remontowe
  4. W środę o 17.3o Nowenna do św. Józefa.
  5. W czwartek o godz. 00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu. Również w czwartek przypada 19 dzień sierpnia. Zapraszamy więc na comiesięczną nowennę do św. Józefa.
  6. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościołów i ofiarę za kwiaty. O pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę na godz. 9.oo prosimy mieszkańców Adamczowic
  7. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe: z Klimontowa 200zł.