1. Dziś o godz. 16.30 Nabożeństwo do Najśw. Serca PJ
  2. Do czwartku roraty o godz. 6.45
  3. W środę o godz. 16.30 nowenna do św. Józefa
  4. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najśw. Sakramentu.
  5. Dzisiejsza składka na cele remontowe.
  6. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. tylko o godz. 6.45. W tym dniu naszą modlitwą pragniemy otoczyć ks. Infułata z okazji imienin. Zapraszamy na Msze św.
    w Jego intencji. Wieczorem zasiądziemy do wigilijnego stołu łamiąc się opłatkiem. Zachowajmy jej religijny charakter według załączonej przy opłatkach ulotki. Tradycyjnie zachowajmy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i abstynencję od napojów alkoholowych. O godz. 2400 zapraszamy na Pasterkę. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
  7. W sobotę Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. w porządku niedzielnym;
    o 700; 900; 1030; 1200; 1700.
  8. W przyszłą niedzielę Niedziela Św. Rodziny – dzień modlitw o świętość małżeństw
    i rodzin. Zachęcamy do pobożnego i rodzinnego przeżywania tych świąt.
  9. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. O pomoc w czwartek na godzinę 900 prosimy mieszkańców Pęchowa
  10. Zakończyła się peregrynacji Matki Bożej po ul. Ossolińskiej i Armii Krajowej. Po świętach wznowimy te peregrynację od ul. Staffa, Norwida i Asnyka
  11. W zakrystii, kancelarii i na plebanii można jeszcze otrzymać opłatki.
  12. Przypominamy, że w kościele obowiązuje zasłanianie ust i nosa