1. Dzisiaj o godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe.
  2. W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli, poświęcenie kredy i kadzidła. Msze św. w porządku niedzielnym. Taca przeznaczona na Misje.
  3. W środę po Mszy św. wieczorowej Nowenna do św. Józefa
  4. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek wystawienia Najświętszego Sakramentu i Koronki do Bożego Miłosierdzia nie będzie.
  5. W piątek, przed południem, na indywidualne zaproszenie odwiedzimy chorych. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii
  6. Po świątecznej przerwie wznawiamy perygrynację obrazu MB po parafii. O przyjęcie Matki Bożej prosimy parafian z ul. Staffa, Norwida i Asnyka
  7. Kontynuujemy nasze spotkania kolędowe. Na Mszę św. o godz. 16.00 zapraszamy w:
    poniedziałek Przybysławice, Adamczowice, Kroblice,
    wtorek            Byszówka, Borek, Kępie, Rogacz
    środę              Pęchowiec Pęchów
    sobotę            Krakowska, Zysmana i Reymontowska
  8. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła oraz za ofiarę na środki czystości. Sprzątali: Berbeś Agata, Bogdańska Aleksandra i Tomasz, Domoradzki Jerzy.
    O pomoc w sprzątaniu w sobotę na godz. 9.00 prosimy pozostałych mieszkańców Pęchowa
  9. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe z Klimontowa 200zł