1. Naszą radość ze Zmartwychwstania będziemy przeżywać przez cały Oktawę, tzw. Biały Tydzień. Jutro poniedziałek Wielkanocny. Msze św. w porządku niedzielnym.
  2. Z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego, w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  3. W przyszłą niedzielę zakończenie Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego, a zarazem Niedziela Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj i jutro o 16.45, a przez cały tydzień o godz. 15.00 nowenna przed tą uroczystością.
  4. W niedzielę Miłosierdzia Bożego rozpocznie się dekanalny etap Kongresu Eucharystycznego. Będzie polegał na tym, że codziennie inna parafia dekanatu będzie prowadzić całodobową adorację Najświętszego Sakramenty, a z parafii do parafii Najśw. Sakrament będzie przenoszony w procesji. W naszej parafii przypada to na dzień 28/29 kwietnia. Do nas Najśw. Sakrament przybędzie z Goźlic, a odprowadzimy Go do Chobrzan. Plan adoracji został ustalony z Radą Parafialną i jest wywieszony w gablocie Parafialnej oraz umieszczony na stronie internetowej parafii. Szczegóły zostaną też podane w przyszłą niedzielę
  5. W środę o godz. 1730 nowenna do św. Józefa.
  6. W czwartek. O godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. Bóg zapłać siostrom na czele z Siostrą Przełożoną za piękny wystrój Ciemnicy i Grobu Pańskiego, oraz pozostałym osobom za pomoc przy wykonaniu dekoracji.
  8. Bóg zapłać wszystkim angażującym się w liturgię Triduum Paschalnego i Rezurekcji.
  9. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. W sobotę na godzinę 900 o pomoc prosimy mieszkańców Szymanowic Dol.
  10. Bóg zapłać za ofiary na kwiat do Bożego Grobu:
  11. Bóg zapłać za wszystkie życzenia jakie otrzymaliśmy od instytucji i stowarzyszeń z terenu Gminy i powiatu, oraz od osób prywatnych. My ze swej strony zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej.