1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. O godz. 16.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Chciejmy i my świadczyć miłosierdzie naszą modlitwą i czynem, zgodnie z uczynkami miłosierdzia co do duszy i co do ciała.
  2. We wtorek liturgicznie będziemy obchodzić Św. Wojciecha – Głównego Patrona Polski. Msze św. o 6.30 i 18.00
  3. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa.
  4. W czwartek będziemy przeżywać dekanalny etap Kongresu Eucharystycznego. Będzie polegał na całodobowej adoracji Najświętszego Sakramenty. Do nas Najśw. Sakrament przybędzie z Goźlic. O godz. 16.00 przed kościołem będzie podstawiony autobus, który zawiezie nas na krzyżówkę między Pęchowem a Pęchowcem. Stamtąd przejdziemy w procesji przez Pęchowiec, Adamczowice ul. Ossolińską do kościoła. O godz. 17.30 będą Nieszpory o Najśw. Sakramencie, a po niech Msza św. Następnie rozpocznie się adoracja poszczególnych grup i miejscowości zgodnie z ustalonym grafikiem.
  5. W piątek o godz.00 będzie Msza św. a po niej odprowadzimy Najśw. Sakrament do Rogacza, gdzie zostanie przekazany parafii Chobrzan. Plan adoracji został ustalony z Radą Parafialną i jest wywieszony w gablocie Parafialnej oraz umieszczony na stronie internetowej parafii. Po zakończonej procesji będzie podstawiony autobus, który przywiezie nas na plac przed kościołem
  6. Serdecznie wszystkich zapraszamy udziału w procesji, do adoracji i okazania wdzięczności Panu Jezusowi za to, że pozostał z nami w Eucharystii.
  7. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościołów i za ofiarę na środki czystości.. O pomoc w sobotę na godz. 9.oo prosimy mieszkańców Szymanowic Dolnych.
  8. Robiąc wiosenne porządki na cmentarzu pamiętajmy o segregowaniu śmieci i składaniu ich w odpowiednim miejscu.