1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Dzieci, młodzież, dorosłych zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, dzisiaj o 16.30, a w poniedziałek i wtorek o godz. 1730
  3. Od środy z wyjątkiem czwartków i niedziel po Mszy św. wieczorowej Nabożeństwo czerwcowe.
  4. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  6. W czwartek o godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 17.00 adorować będzie AK.
  7. W piątek przed południem odwiedzimy chorych. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. Od godz. 17.00 spowiedź.
  8. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I-sobotnie
  9. Trwa Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  10. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Św. W tym dniu przypada również Dzień Dziękczynienia
  11. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła oraz za ofiarę na kwiaty. O pomoc w sobotę na godzinę 900 prosimy mieszkańców Byszówki i Borku.
  12. Bóg zapłać za kwiaty do dekoracji kościoła
  13. Bóg zapłać za ofiary na cele remontowe.
  14. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy o segregowaniu śmiecii składaniu ich w wyznaczonym miejscu.