1. Dzisiaj po sumie procesja eucharystyczna, a o 1630 Nabożeństwo do NSPJ.
 2. W oktawie Bożego Ciała od poniedziałku do środy po Mszy Świętej wieczorowej, a w czwartek przed Mszą św., procesja eucharystyczna. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków i chłopców z dzwoneczkami.
 3. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach, a szczególnie w:
  poniedziałek: Kozinek, Górki, Zagaje, Szymanowice G. Szymanowice D.
  wtorek:          Byszówka, Borek, Kępie, Rogacz
  środa:           Góry Pęchowskie, Pęchów, Pęchowiec
 4. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości Bożego Ciała. Szczególnie budowniczym ołtarzy i grupom zrzeszonym, czyli Strażakom, Kołom Gospodyń Wiejskich, Akcji Katolickiej, Bractwu św. Józefa, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Chorałowi.
 5. W środę o godz. 17.30 nowenna, do św. Józefa
 6. W czwartek w ramach zakończenia diecezjalnego Kongresu Eucharystycznego całodzienne wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu; od godz. 7.00 do 18.00. Znajdźmy czas, aby prywatnie i w cisze adorując Pana Jezusa dziękować Mu za Jego obecność wśród nas i za wszelkie łaski, jakimi nas obdarza. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 7. W piątek przypada Najśw. Serca Pana Jezusa – dzień modlitw o świętość kapłanów. Msze św. o 6.30 i 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 8. Również w piątek zakończenie roku szkolnego. Wszystkich uczniów nauczycieli, wychowawców i rodziców zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00. Wszystkich też zachęcamy do skorzystania przez cały tydzień z Sakramentu pokuty.
 9. Dzisiejsza składka na cele remontowe.
 10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty. O pomoc w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Kępia.
 11. W dniach 9 i 10 lipca, Bractwo św. Józefa zaprasza na pielgrzymkę do Kalisza, Gniezna i Lichenia. Koszt w zależności od ilości chętnych, czym więcej tym taniej. Zapisy w kancelarii i zakrystii. Szacunkowo ok. 300zł