1. Dzisiaj o 1630 nabożeństwo różańcowe.
  2. W środę o godz. 1730 Nowenna do św. Józefa.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. O godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 17.00 adorować będzie Akcja Katolicka.
  4. W sobotę o godz. 4.30 wyrusza pielgrzymka autokarowa do Kalisza, Gniezna i Lichenia. Koszt 290zł, prosimy o dokonanie wpłat. Są jeszcze wolne miejsca
  5. Również w sobotę przybywa do naszej parafii piesza pielgrzymka Młodzieży o Trzeźwość Narodu z Warszawy do Miejsca Piastowego. O przygotowanie posiłku dla pielgrzymów przed kościołem na godz. 11.00 prosimy mieszkańców ulic: Zysmana, Krakowskiej, Ogrodowej, Gęsiej, Osieckiej, Żeromskiego, Partyzantów, Tylnej
  6. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościołów oraz za kwiaty. O pomoc w sobotę na godz. 900 prosimy mieszkańców Rogacza.
  7. Tradycyjnie 4 sierpnia wyrusza z Sandomierza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Jest to szczególna okazja do okazania wdzięczności Bogu za otrzymane dary, wyproszenia potrzebnych łask, pogłębienia swojego życia religijnego. Wszystkich zachęcamy do udziału w tych „rekolekcjach w drodze”. Szczegóły na plakacie
  8. Przypominamy o konieczności stosowania odpowiedniego stroju w miejscach sakralnych.