1. Dzisiaj o 1630 nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  2. W środę godz. 1730 Nowenna do św. Józefa.
  3. Również w środę, o godz. 20.00, zapraszamy do klasztoru na nabożeństwo fatimskie
  4. W czwartek o godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. O podjęcie peregrynacji Matki Bożej, w klasztornym wizerunku, prosimy mieszkańców ul. Żeromskiego
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przygotowali posiłek dla pielgrzymów.
  7. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła oraz za kwiaty. O pomoc w sobotę na godz. 900 prosimy mieszkańców Rogacza.
  8. Bóg zapłać za ofiary na cele remontowe
  9. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na cele remontowe
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczorowej spotkanie Rady Parafialnej
  11. Tradycyjnie 4 sierpnia, wyrusza z Sandomierza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Jest to szczególna okazja do okazania wdzięczności Bogu za otrzymane dary, wyproszenia potrzebnych łask, pogłębienia swojego życia religijnego. Wszystkich zachęcamy do udziału w tych „rekolekcjach w drodze”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  12. Przypominamy o konieczności stosowania odpowiedniego stroju w miejscach sakralnych.