1. Dzisiaj o godz. 16.3o Nabożeństwo Różańcowe.
  2. W dniu dzisiejszym, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, na Sumie odbędzie się wprowadzenie do naszego kościoła uchwał III Synodu Diecezji Sandomierskiej. Treść tych uchwał znajduje się na stronie internetowej diecezji.
  3. W czwartek 8 września w święto Narodzenia NMP. Tradycyjnie w asyście i pod opieką strażaków z Klimontowa i Szymanowic D., o godz. 8.oo, wyruszy z naszej parafii piesza pielgrzymka do Sulisławic. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej pielgrzymce. Uroczysta suma w Sanktuarium o godz. 12.3o. W naszym kościele Msze św. z poświęceniem ziarna siewnego o godz. 7.00; 00;  12.00;  18.00.
  4. W środę o 17.3o Nowenna do św. Józefa.
  5. W czwartek o godzinie 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja.
  6. Bóg zapłać za pomoc w sprzątania kościoła oraz za kwiaty. O pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę na godz. 9.oo prosimy mieszkańców ul. Asnyka.
  7. Po wakacyjne przerwie: w sobotę o godz. 10.00 zapraszamy na próbę scholi wszystkich chętnych do wielbienia Pana Boga śpiewem. Również w sobotę o godz. 10.30 na spotkanie zapraszamy lektorów, ministrantów i kandydatów na ministrantów (chłopców od klasy III)
  8. We wtorek o godz. 18.00 zapraszamy dzieci i młodzież na spotkanie formacyjne w duchu Oazy i KSM. Spotkanie to poprowadzi ks. Krzysztof.