1. Codziennie o godz. 16.3o Nabożeństwo Różańcowe.
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Wspierajmy misjonarzy naszymi modlitwami.
  3. We wtorek w naszej diecezji przypada wsp. św. Jana Pawła II. Przez wspólną modlitwę dziękujmy Panu Bogu za dar obecności tego Wielkiego Orędownika w Jego relikwiach.
  4. W środę nabożeństwo różańcowe połączone nowenną do św. Józefa
  5. W czwartek o godz.15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja. Adorację tę w intencji misji i misjonarzy poprowadzą KŻR. O godz. 17.00 Msza św. w int sióstr różańcowych
  6. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościołów oraz za ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.oo o pomoc prosimy mieszkańców ul. Ossolińskiej
  7. Bóg zapłać również za kwiaty przyniesione do kościoła
  8. Dzisiaj o godz. 15.30 spotkanie Bractwa św. Józefa. Serdecznie wszystkich zapraszamy do włączenia się w działalność tego Bractwa.
  9. W przyszłą niedzielę i 1 listopada na cmentarzu będzie prowadzona kwesta na odnowę zabytkowych nagrobków. Wszystkich chętnych do kwestowania prosimy o zgłaszanie się w kancelarii lub zakrystii.
  10. Robiąc porządki na grobach przed Wszystkimi Świętymi nie zaśmiecajmy cmentarza, ale śmieci składajmy w wyznaczonych miejscach: szkło i plastik do kontenerów a pozostałe śmieci do boksu.
  11. W przedsionku kościoła są kartki wypominkowe. Składając je prosimy o wpisanie miejscowości, a w Klimontowie także nazwę ulicy.