1. Dzisiaj i jutro ostatnie Nabożeństwa Różańcowe
  2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w porządku Msza św. o godz. 12.oo na cmentarzu.
  3. W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św.
    o godz. 7.00; 00;  12.00  i  17.00. O godz. 15.00 zapraszamy na cmentarz na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z procesją z modlitwami za zmarłych
  4. Przez cały listopad o godz. 16.3o Różaniec za zmarłych, z wypominkami z poszczególnych miejscowości:

Czwartek    Borek, Byszówka i Kępie

Piątek         Adamczowice, Pęchowiec i Kroblice

Sobota        Góry Pęchowskie i Pęchów

1. Dzisiaj i we Wszystkich Świętych prowadzona jest kwesta na odnowę cmentarza, ofiary na ten cel można również składać do skarbon na cmentarzu.
  2. W miesiącu listopadzie można zyskiwać odpusty za zmarłych. Dlatego już dziś zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty, który jest jednym z warunków uzyskania odpustu.
  3. Od listopada, czyli już od wtorku, do końca marca, Msza św. o godz. 10.30 będzie odprawiana w kościele parafialnym.
  4. W środę różaniec wspominkowy za zmarłych połączony z nowenną do św. Józefa
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja. Od godz. 16.00 adorować będzie Akcja Katolicka.
  6. W piątek przed południem na indywidualne zgłoszenie odwiedzimy chorych. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. Od 16.00 spowiedź
  7. W sobotę o godz. 16.00 Nabożeństwo I-sobotnie
  8. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. W sobotę na godz. 9.oo o pomoc prosimy mieszkańców ul. Ossolińskiej
  9. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe.
  10. Robiąc porządki na grobach nie zaśmiecajmy cmentarza. Szanujmy również cudzą własność.