1. Dziś i przez cały listopad o godz. 16.3o Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych, z wypominkami z poszczególnych ulic:

Poniedziałek     ul.  Zysmana, Krakowska i Reymontowska

Wtorek            ul. Ogrodowa, Gęsia, Nikisiołka

Środa              ul. Osiecka, Żeromskiego, Partyzantów i Tylna

Czwartek         ul. Sandomierska, Wyspiańskiego i Szkolna

Piątek              ul. Rynek, Opatowska, Kościelna, Strażacka

Sobota            ul. Ossolińska, Słoneczna, Asnyka, Staffa i Norwida, Armii Krajowej, Mały Rynek i Studzienna

1. Podczas kwesty na cmentarzu zebrano kwotę 10 536zł. Serdeczne Bóg zapłać Stowarzyszeniu „Wspólne Dobro” za zorganizowanie tej kwesty, Kołu Gospodyń Wiejskich „Klimontowianki” za piękne kwestowanie w dni 30.10. i wszystkim, którzy kwestowali 1.11, w tym szczególnie młodzieży i ich opiekunom.
  2. W czwartek o godz. 15 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja
  3. W piątek przypada święto Niepodległości. Zapraszamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Msza św. o godz. 7.00; 9.00; 12.00 i 17.00. W szczególny sposób zapraszamy na Msze św. za Ojczyznę o godz. 12.00. Ks. Biskup na ten dzień udzielił dyspensy od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i zachowania pokutnego charakteru tego dnia.
  4. O pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę na godz. 9.oo prosimy mieszkańców ul. Ossolińskiej. Na 43 domy do sprzątania do tej pory były osoby z 4 domów. W dniu wczorajszym do pomocy nie było nikogo.
  5. Bóg zapłać za ofiary na cele remontowe.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczorowej spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. i ich rodzicami