1. Przeżywamy dzień łączności z Kościołem na Wschodzie. Wspierajmy ten Kościół naszą modlitwą i ofiarą. Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc temu Kościołowi.
  2. Dzisiaj o 1630 Nabożeństwo Różańcowe.
  3. Dzisiejsza składka na ogrzewanie kościoła
  4. W środę o 163o Nowenna do św. Józefa.
  5. W czwartek Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 6.45; 9.00; 12.00 i 17.00. Na wieczornej Mszy św. poświęcenie medalików dzieciom komunijnym.
  6. W czwartek o godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W dni powszednie Adwentu o godz. 625 godzinki a o godz. 645 Roraty. Serdecznie zapraszamy wszystkich do modlitewnego czuwanie.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz za ofiary na środki czystości. O pomoc w sobotę na godzinę 900 prosimy parafian z ul. Sandomierskiej.
  9. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe.
  10. Bóg zapłać za ofiary złożone przy okazji roznoszenia opłatków.
  11. Tradycyjnie w Adwencie prowadzona jest akcja „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Przez zakup świec wigilijnych pragniemy pomóc dzieciom z rodzin biednych. Po Mszach św. można je nabyć, w cenie: mała 12 zł, duża 25zł.
  12. Bóg zapłać za posprzątanie chryzantem z cmentarza.
  13. Robiąc porządki na cmentarzu prosimy składać śmieci w wyznaczonych miejscach odpowiednio sortując.