1. Dzisiaj o godz. 16.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
  2. Od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać w Kościele, Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Prośmy, aby zgodnie z wola Pana Jezusa, nastała jedna Owczarnia i jeden Pasterz.
  3. Dzisiejsza taca na cele remontowe.
  4. W środę o 16.30 Nowenna do św. Józefa.
  5. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy: w poniedziałek, od godz. 15.00, ul. Krakowska - 2 ks. Jeżeli ktoś był przeszkodzono i w wyznaczonym terminie nie mógł przyjąć księdza, a pragnie aby jego dom został pobłogosławiony, to prosimy o zgłoszenie się w celu ustalenia terminu wizyty.
  7. Zakończyła się peregrynacja Matki Bożej po ul. Gęsiej. O podjęcie peregrynacji prosimy mieszkańców ul. Zysmana.
  8. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. O pomoc w sobotę na godzinę 9.oo prosimy mieszkańców ul. Sandomierskiej.