1. Dzisiaj o 16.30 Nabożeństwo do NSPJ.

2. W poniedziałek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. Taca na Stolicę Apostolską. Imieniny w tym dniu obchodzi ks. Paweł. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w Jego intencji szczególnie na Mszy św. o godz. 18.00.

3. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa.

4. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

5. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najśw. Sakramentu.

6. Odwiedziny chorych tylko na indywidualne zaproszenie. Od godz. 17.00 spowiedź.

7. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I-sobotnie.

8. W ubiegłą niedziele na cele remontowe zebrano kwotę 3600 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

9. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na cele remontowe; z Klimontowa 200 zł.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. O pomoc w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Rogacza.

11. Rozpoczął się czas wakacji. Gdziekolwiek będziemy pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej. Niech będzie to czas dawania świadectwa o naszej wierze i chrześcijańskich wartościach. Zatroszczmy się aby dzieci i młodzież, którzy wyjeżdżają na obozy i kolonie miały możliwość uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. Przypominamy o konieczności stosowania odpowiedniego stroju w miejscach sakralnych.

12. Zadbajmy o porządek na cmentarzu. Śmieci Sortujmy i wyrzucajmy w wyznaczonym miejscu. Szanujmy też cudzą własność.

13. Przypominamy, że w dalszym ciągu w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa.