1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 17.00 ks. Bp. Edward Frankowski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. W naszych modlitwach wypraszajmy dla nich potrzebne łaski, aby ten sakrament był przez nich przyjęty odpowiedzialnie i owocnie.
  2. W najbliższą środę, dniu 23 września, na Mszy św. o godz. 18.00, pragniemy uczcić 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Pragniemy
    to uczynić przez wprowadzenie relikwii tego Wielkiego Świętego do naszej świątyni. Uroczystościom tym będzie przewodniczył
    ks. Abp Mieczysław Mokrzycki – osobisty sekretarz Jana Pawła II. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Przygotowaniem do tej uroczystości jest nowenna do św. JP II.
  3. W środę o 17.30 spotkanie ministrantów.
  4. Po Mszy św. jako cegiełkę na utrzymanie Seminarium Duchownego we Lwowie będzie można nabyć książki ks. Abpa, z Jego podpisem, w cenie 30 zł. Wspierajmy to dzieło
  5. W środę św. o godz.17.3o Nowenna do św. Józefa.
  6. W czwartek o godzinie 15.oo Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja.
  7. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła oraz za ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.oo o pomoc prosimy mieszkańców ul. Staffa.
  8. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe z Klimontowa 100zł.
  9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie różańców dzieciom I-komunijnym