1. Przeżywamy dzisiaj Dzień Papieski. Przez ofiary składane do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, będziemy wspierać zdolną młodzież pochodzącą z biednych rodzin.
  2. We wtorek o godz. 19.00 zapraszamy do klasztoru na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie
  3. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy.
  4. W czwartek wspomnienie św. Teresy z Avila. W naszej parafii odpust. Msze św. o godz. 7.oo; 9.oo; 12.oo; 17.oo. Jest to święto całej wspólnoty parafialne. Na sumie modlić się będziemy w intencji Nauczycieli i Wychowawców z okazji Dnia Edukacji.
  5. W piątek przypada 42 rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża. Dziękujmy Panu Bogu za dar Papieża Polaka
  6. W czwartek o godzinie 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do Nabożeństwa.
  7. W przyszłą niedzielę z okazji  wspomnienia św. Łukasza Ewangelisty – na Mszy św. o godz. 12.oo zapraszamy  do modlitwy w int. Ks. Łukasza z okazji Jego imienin
  8. W przyszłą niedzielę składka na cele remontowe.
  9. Chłopców, szczególnie z klasy IV zapraszamy do służby przy ołtarzu. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. Pawła
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i klasztoru oraz za ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.oo o pomoc prosimy mieszkańców ul. Ossolińskiej, Armii Krajowej.
  11. W przedsionku kościoła są kartki wypominkowe. Składając je prosimy o wpisanie miejscowości, a w Klimontowie także nazwę ulicy.
  12. Robiąc porządki na grobach przed Wszystkimi Świętymi nie zaśmiecajmy cmentarza ale śmieci składajmy w wyznaczonych miejscach: szkło i plastik do kontenerów, a pozostałe śmieci do boksu.