1. Codziennie o godz. 16.3o Nabożeństwo Różańcowe. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy różańcowej
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Módlmy się w intencji wszystkich misjonarz i bądźmy misjonarzami w naszych środowiskach.
  3. W czwartek o godzinie 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 KŻR zapraszają do modlitwy różańcowej, by dziękować za dzieło ŻR w Polsce i prosić o beatyfikację Sługi Bożej Pauliny Jaricot. O godz. 16.30 różaniec poprowadzi Akcja Katolicka dziękując za swego Patrona św. Jana Pawła II.
  5. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe: z Klimontowa 300zł i 100zł.
  6. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. W sobotę na godz. 9.00  o pomoc prosimy mieszkańców ul. Ossolińskiej i Armii Krajowej.
  7. Bóg zapłać również za kwiaty do kościoła
  8. W przedsionku kościoła są kartki wypominkowe. Składając je prosimy o wpisanie miejscowości, a w Klimontowie także nazwę ulicy.
  9. Robiąc porządki na grobach przed Wszystkimi Świętymi nie zaśmiecajmy cmentarza ale śmieci składajmy w wyznaczonych miejscach: szkło i plastik do kontenerów, a pozostałe śmieci do boksu.
  10. Zgodne z ostatnimi rozporządzeniami sanitarnymi, podczas nabożeństw liturgicznych w kościele może przebywać 1 osoba na 4m2.
  11. Ks. Biskup Krzysztof Nitkiewicz udzielił do odwołania dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy św. w strefie żółtej następującym wiernym:
    - osobom z objawami infekcji
    - osobom w podeszłym wieku
    - kobietom w stanie błogosławionym
    - osobom, które czują wielką obawę przed zarażeniem
    - oraz wszystkim osobom przebywającym w strefie czerwonej
  12. Przypominamy również o możliwości przyjmowania Komunii św. na rękę.
  13. Przypominamy, że w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa.