1. Codziennie o godz. 16.3o Nabożeństwo Różańcowe.
  2. Od listopada, czyli od przyszłej niedzieli, do końca marca Msza św. o godz. 10.30 będzie odprawiana w kościele parafialnym.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w porządku niedzielnym, wszystkie w kościele. Mszy św. o godz. 12.oo na cmentarzu nie będzie. Zapraszamy także do modlitwy w int. zmarłych w czasie nabożeństwa o godz. 16.30
  4. Zamiast tradycyjnej kwesty na odnowę cmentarza, ofiary na ten cel można składać do skarbon na cmentarzu.
  5. W miesiącu listopadzie można zyskiwać odpusty za zmarłych. Dlatego już dziś zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty, który jest jednym z warunków uzyskania odpustu.
  6. W czwartek o godz.15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja.
  7. O sobotę na godz. 9.oo o pomoc prosimy mieszkańców ul. Sandomierskiej
  8. W ubiegłą niedziele na cele remontowe zebrano kwotę 2774zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe: z Górek 250zł
  10. Robiąc porządki na grobach przed Wszystkimi Świętymi nie zaśmiecajmy cmentarza ale śmieci składajmy w wyznaczonych miejscach: szkło i plastik do kontenerów a pozostałe śmieci do boksu
  11. Zgodne z ostatnimi rozporządzeniami sanitarnymi, podczas nabożeństw liturgicznych w kościele może przebywać 1 osoba na 7m2 powierzchni użytkowej, przy zachowaniu odstępu 1,5m. W naszym kościele jest to ok 140 osób.
  12. Biskup udzielił do odwołania dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy św. wszystkim osobom przebywającym w strefie czerwonej
  13. Przypominamy również o możliwości przyjmowania Komunii św. na rękę.
  14. Przypominamy, że w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa.