1. Dziś i jutro o godz. 15.00 zapraszamy do kościoła na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączona z modlitwami za zmarłych.
  2. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 12.00 i 17.00.
  3. Dzisiaj i przez cały listopad o godz. 16.30 Różaniec za zmarłych, z wypominkami z poszczególnych miejscowości:
    Wtorek Górki, Kozinek
    Środa Szymanowice Dolne i Górne, Zagaje
    Czwartek Borek, Byszówka i Kępie
    Piątek Adamczowice, Pęchowiec i Kroblice
    Sobota Góry Pęchowskie i Pęchów
  4. W miesiącu listopadzie można zyskiwać odpusty za zmarłych. Dlatego zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty, który jest jednym z warunków uzyskania odpustu.
  5. W tym tygodni przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  6. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 16.00 adorować będzie Akcja Katolicka.
  7. W piątek przed południem na indywidualne zgłoszenie odwiedzimy chory. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii, a od godz. 16.00 spowiedź.
  8. W sobotę o godz. 16.00 nabożeństwo I-sobotnie.
  9. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. O pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę na godz. 9.oo prosimy mieszkańców ul. Sandomierskiej.
  10. W przyszłą niedzielę Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka do puszek na organizację „Kościół w potrzebie”.
  11. Dbajmy o porządek na cmentarzu. Śmieci sortujmy i wyrzucajmy w odpowiednie miejsca.