1. Dzisiaj o godz. 1630 Nabożeństwo.
  2. W środę o godz. 1730 zapraszamy na nowennę do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do skarbony przy Jego figurze.
  3. W czwartek o godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 17.00 adorację w int. powołań kapłańskich poprowadzą przedstawiciele Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy aby nie brakło szafarzy sakramentów św.
  4. W sobotę św. Józefa Rzemieślnika. W roku poświęconym św. Józefowi, serdecznie zapraszamy na Msze św. o godz. 12.00, która jest jednym z punktów diecezjalnego świętowania tego Roku. Będzie jej przewodniczył J.E.Ks.Bp Krzysztof Nitkiewicz. Jest to ten uprzywilejowany dzień w którym możemy zyskać odpust zupełny. W czasie tej Mszy św. nastąpi inauguracja działalności reaktywowanego Bractwa św. Józefa. Zapraszamy wszystkich, mężczyzn i kobiety, do zapisywania się. Pozostałe Msze św. o godz. 6.30 i 18.00, a o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
  5. Ze względu na prowadzone w kruchcie klasztoru prace, Msza św. o godz. 10.30 do odwołania będzie odprawiona w kościele parafialnym.
  6. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i za ofiarę na kwiaty. O pomoc w piątek na godzinę 900 prosimy mieszkańców ul. Opatowskiej.
  7. Robiąc wiosenne porządki na cmentarzu pamiętajmy o segregowaniu śmieci i składanie ich w wyznaczonych miejscach.
  8. Przypominamy, że rozliczając podatek za 2020 rok można przekazać 1% na Stowarzyszenie „Wspólne Dobro”, które pomaga w remoncie klasztoru. W poniedziałki od 10.00 do 12:00 i w czwartki od 15.30 do 17:00 można to uczynić w salce obok kościoła.