1. W sobotę, do naszej parafii, przybędzie Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin Małżeństw i Diecezjalny Papieski Rajd Rowerowy. Wszystkich prosimy o pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla pielgrzymów. Przewidywane jest ok. 500 osób. Szczegóły ustalono z sołtysami. Zapraszamy również rodziny z naszej parafii do udziału w tym spotkaniu - o godz. 12.00 Msza św.
  2. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa
  3. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najśw. Sakramentu.
  4. W piątek zakończenie roku szkolnego. Wszystkich uczniów nauczycieli, wychowawców zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00. Wszystkich też zachęcamy do skorzystania z Sakramentu pokuty.
  5. Przez cały tydzień uczniowie klas III będą przeżywać Biały Tydzień, dziękując za dar Pierwszej Komunii św.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 uczniowie klas IV będą przeżywać rocznicę I Komunii św.
  7. Bóg zapłać rodzicom Bierzmowanych za dar ołtarza, za zakup paramentów liturgiczny
  8. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na cele remontowe;
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. O pomoc w piątek na godz. 9.00 prosimy rodziców dzieci rocznicowych
  10. Zadbajmy o porządek na cmentarzu. Śmieci wyrzucajmy w wyznaczonym miejscu. Szanujmy także na cmentarza cudzą własność.
  11. Przypominamy, że w dalszym ciągu w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa