1. Codziennie o godz. 16.3o Nabożeństwo Różańcowe. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy różańcowej
  2. Dzisiejsza składka na cele remontowe.
  3. W poniedziałek z okazji wspomnienia św. Łukasza Ewangelisty – modlimy się w int. Służby Zdrowia, a na Mszy św. o godz. 17.oo zapraszamy do modlitwy w int. ks. Łukasza z okazji Jego imienin.
  4. We wtorek 19 dzień miesiąca. Comiesięczna nowenna do św. Józefa
  5. W środę nabożeństwo różańcowe połączone z tygodniową nowenną do św. Józefa
  6. W czwartek o godzinie 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu
  7. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe: z Klimontowa 2 po 200zł i 100zł i z poza parafii 100zł
  8. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościołów i za ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 o pomoc prosimy mieszkańców Pęchowca.
  9. Bóg zapłać za kwiaty przyniesione do kościoła
  10. W przedsionku kościoła są kartki wypominkowe. Składając je prosimy o wpisanie miejscowości, a w Klimontowie także nazwę ulicy.
  11. Bractwo św. Józefa w dniach 6 i 7 listopada planuje pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia i Gniezna. Koszt w zależności od ilości chętnych wyniesie między 200 a 300zł na osobę. W tym jest przejazd, nocleg, obiadokolacja i śniadanie i przewodnik. Serdecznie, w Roku św. Józefa, zapraszamy do nawiedzenia narodowego sanktuarium tego świętego.
  12. Dzisiaj o godz. 15.30 Bractwo św. Józefa zapraszamy wszystkich, którzy pragną lepiej poznać św. Józefa i obrać Go sobie jako orędownika i Przewodnika oraz chcą się włączyć w działalność Bractwa.
  13. Robiąc porządki na grobach przed Wszystkimi Świętymi nie zaśmiecajmy cmentarza
    ale śmieci składajmy w wyznaczonych miejscach.
  14. Przypominamy, że w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa.