1. Dzisiaj po Sumie poświęcenie pojazdów, a o godz. 16.3o Nieszpory
  2. W dniu jutrzejszym swoje imieniny obchodzi ks. Bp. Krzysztof Nitkiewicz oraz nasz wikariusz ks. Krzysztof. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach. Zapraszamy na Mszę św. w intencji ks. Krzysztofa jutro o godz. 18.00.
  3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do św. Józefa.
  4. W czwartek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościołów i za ofiarę na kwiaty. O pomoc w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Przybysławic
  6. Gospodarzami tegorocznych Dożynek parafialnych będą mieszkańcy Pęchowa.
  7. Stowarzyszenie „Wspólne Dobro”, w czasie Jarmarku na św. Jacka, planuje loterię, z której dochód przeznaczony będzie na remont klasztoru. W związku z tym prosimy o fanty. Można je składać w zakrystii lub kancelarii. Prosimy również, o zgłaszanie się chętnych, którzy pragną pomóc w organizacji parkingu w czasie Jarmarku na św. Jacka
  8. Przypominamy o konieczności stosowania odpowiedniego stroju w miejscach sakralnych.