1. Dzisiaj o godz. 16.3o Nieszpory.
  2. W czwartek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. dla uczniów wszystkich szkół i przedszkoli, rodziców i nauczycieli o godz. 8.00, a o godz. 9.00, dla szkoły specjalne Szlachetne Anioły. Wszystkich rozpoczynających rok szkolny zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi św.
  3. W środę o 17.3o Nowenna do św. Józefa.
  4. W tym tygodniu I czwartek, I piątek miesiąca i I sobota
  5. W czwartek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja. Od 17.00 adoracje poprowadzi Akcja Katolicka.
  6. W piątek przed południem, po indywidualnym zgłoszeniu, odwiedzimy chorych, a od godz. 17.00 spowiedź.
  7. W sobotę godz. 17.00 nabożeństwo I-sobotnie
  8. Bóg zapłać pomoc w sprzątaniu kościoła i klasztoru. O pomoc w sobotę na godz. 9.oo prosimy mieszkańców ul. Asnyka.
  9. Bóg zapłać za ofiary na cele remontowe: z Klimontowa 200zł.
  10. W przyszłą niedzielę zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią na Sumie odbędzie się wprowadzenie do naszego kościoła uchwał III Synodu Diecezji Sandomierskiej. Treść tych uchwał znajduje się na stronie internetowej diecezji