1. Dzisiaj o 16.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
  2. W środę św. o godz.17.3o Nowenna do św. Józefa.
  3. W czwartek o godzinie 15.oo Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja.
  4. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła oraz za ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.oo o pomoc prosimy mieszkańców ul Norwida i Staffa.
  5. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe z Klimontowa 100zł.
  6. Dzisiejsza taca na cele remontowe.
  7. Zapraszamy dzieci od klas III i młodzież na spotkanie formacyjne w wtorek i w sobotę o godz. 18.00 w salce obok kościoła pod przewodnictwem ks. Krzysztofa.
  8. Zachęcamy wszystkich chłopców od klasy III na spotkania ministranckie w sobotę o godz. 10.30. Zapraszamy lektorów, ministrantów i kandydatów na ministrantów.
  9. Wszystkich chętnych do wielbienia Pana Boga śpiewem, zapraszamy w sobotę o godz. 10.00 na próbę scholi.
  10. W sobotę zapraszamy dzieci i młodzież szczególnie ministrantów i scholę na rajd rowerowy do Sulisławic. Wyjazd spod kościoła o godz. 11.00. Zapisy u katechetów do piątki
  11. W przyszłą niedzielę ogólnopolska Pielgrzymka małżeństw i rodzin na Jasną Górę. Wyjazd indywidualnie.