1. Jutro św. Św. Szczepana pierwszego męczennika. Msze św. W porządku niedzielnym
  2. Zachęcamy do pobożnego i rodzinnego przeżywania tych świąt.
  3. W piątek Święto Św. Rodziny. Zapraszamy do rodzinnego uczestnictwa we Mszy św. o godz. 17.00 w czasie, której będzie odnowienie przyrzeczeń ślubnych.
  4. W sobotę 31 grudnia o godz. 17.ooNabożeństwo dziękczynno - przebłagalne na zakończenie roku.
  5. W przyszłą niedzielę 1 stycznia Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 17.00. W klasztorze przypada odpust z okazji wspomnienia Najświętszego Imienia Jezus – Suma odpustowa o godz. 12.oo.
  6. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. O pomoc w sobotę na godzinę 9.oo prosimy mieszkańców ul. Sandomierskiej.
  7. Bóg zapłać siostrom s. Przełożonej i Zakrystiance i wszystkim, którzy pomagali przy wystroju szopki i kościoła. Bóg zapłać za choinki.
  8. W środę o 16.300 Nowenna do św. Józefa
  9. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja
  10. W tym roku po konsultacjach z parafian wracamy do tradycyjnej Wizyty Duszpasterskiej.
  11. Z wizytą duszpasterską w tym tygodniu odwiedzimy
    w środę           Szymanowic Dolnych, Górnych, od godz. 9.00.
    w czwartek      Adamczowice      3ks.    od godz. 9.00
    w piątek          Przybysławice 2 ks. od godz. 9.00
                          Rogacz 1ks.              od godz. 9.00
    w sobotę         Kępie, Kozinek i Góry Pęchowskie, po 1 ks. od godz. 9.00

Prosimy o pojazdy

1. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe.
  2. Bóg zapłać za życzenia, jakie otrzymaliśmy od instytucji i organizacji z terenu Miasta i Gminy Klimontów, oraz z terenu powiatu sandomierskiego.
  3. Rozliczając podatek za 2022 rok prosimy o przekazanie 1% na Stowarzyszenie „Wspólne Dobro”, które pomaga w remoncie klasztoru.