1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. O godz. 16.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Chciejmy i my świadczyć miłosierdzie naszą modlitwą i czynem, zgodnie z uczynkami miłosierdzia, co do duszy i co do ciała.
  2. Dzisiaj swoje święto patronalne obchodzi „Caritas”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na „Caritas”.
  3. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa.
  4. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najśw. Sakramentu
  5. Od marca w naszej diecezji obchodzimy Rok Bł. Wincentego Kadłubka. W przyszłą sobotę zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią odbędzie się dekanalna pielgrzymka do Włostowa i Karwowa miejsca urodzin Błogosławionego. Prosimy o zapisywanie się na nią w zakrystii lub kancelarii, do czwartku włącznie. Wyjazd w sobotę o godz. 9.15 powrót ok. godz. 14-15.
  6. 5 maja planowane jest w naszej parafii bierzmowanie uczniów klas VIII. W związku z tym w środę po Mszy św. wieczorowej zapraszam na spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania, a kandydatów w sobotę na godz. 15.00
  7. W sobotę o godz. 16.00 spotkanie dzieci I-Komunijnych wraz z rodzicami.
  8. Organizowany jest wyjazd na spotkanie młodych, które odbędzie się w Staszowie 24 kwietnia. Zachęcamy szczególnie uczniów od klasy 6 do liceum. Zapisy u katechetów. Wyjazd o godz. 15.00
  9. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościołów i za ofiarę na środki czystości. O pomoc w sobotę na godz. 9.oo prosimy mieszkańców ul. Opatowskiej.
  10. Bóg zapłać za ofiary na cele remontowe z Klimontowa, z Szymanowic Dol. oraz od mieszkańców ul. Krakowskiej
  11. Robiąc wiosenne porządki na cmentarzu pamiętajmy o segregowaniu śmieci i składaniu ich w odpowiednim miejscu.