1. Przeżywamy miesiąc maj, który w sposób szczególny jest poświęcony Matce Bożej. Oddajemy Jej cześć przez nabożeństwa majowe. Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych do liczniejszego udziału w tych nabożeństwach, w dni powszednie o godz. 1730, a w niedziele i święta o godz. 1630.
  2. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – patrona Polski. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00.
  3. W czwartek o godz. 15.oo Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W sobotę 13 maja o godz. 20.00 w kościele klasztornym rozpoczniemy nabożeństwa fatimskie. Zapraszamy
  5. W przyszła niedzielę, na Mszy św. o godz. 12.00, będziemy przeżywać uroczystość I Komunii Św. dzieci z klas III. Dzieci zapraszamy w piątek na godz. 15.30 Spowiedź dzieci i ich bliskich o godz. 16.00
  6. Bóg zapłać rodzicom Bierzmowanych za prace porządkowe w kościele i wokół kościoła oraz za dar ołtarza o wartości 1500zł.
  7. Bóg zapłać również za wczorajszą pomoc w sprzątaniu kościołów oraz za ofiarę na środki czystości. O pomoc w sobotę, na godz. 9.00, proszę mieszkańców ul. Gęsiej.
  8. Robiąc wiosenne porządki na cmentarzu pamiętajmy o segregowaniu śmieci i składaniu ich w wyznaczonych miejscach.
  9. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Św. Lipki i Stoczka Warmińskiego planowaną na 8 i 9 lipca.