1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się czas komunii świętej wielkanocnej. O 1630 Nabożeństwo do NSPJ.
  2. Dzisiaj przeżywamy także święto Dziękczynienia. Po Mszach św. Zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
  3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o 7.00; 9.00. Msza Św. o godz. 10.30 połączona z Procesją Eucharystyczną i o 17.00. Procesja przejdzie ul. Ogrodową, Gęsią, Osiecką, Rynkiem i Strażacką. Dziewczynki w strojach pierwszokomunijnych zapraszamy do sypania kwiatków w Boże Ciało i przez całą oktawę. Prosimy także o płatki kwiatów, które zostaną wykorzystane w czasie procesji. Zapraszamy również chłopców w strojach pierwszokomunijnych i przedszkolaków z dzwoneczkami.
  4. O przygotowanie ołtarzy prosimy:
    1. Mieszkańców ul. Krakowskie
    2. Mieszkańców ul. Ogrodowej i Gęsiej
    3. Mieszkańców Rynku i ul. Osieckiej i Opatowskiej
    4. Strażaków i Akcję Katolicką
  5. Strażaków proszę również o zabezpieczenie trasy przemarszu procesji.
  6. Przez cała oktawę procesja eucharystyczna wokół kościoła w dni powszednie po Mszy św. wieczorowej, a w niedzielę po sumie
  7. W środę o godz. 17.30 nowenna do św. Józefa
  8. Przez cały czerwiec po Mszy św. wieczorowej litania do Najświętszego Serca Jezusowego
  9. W sobotę odbędzie się Rajd Papieski na trasie: Sandomierz – Karwów. Start o godz. 9.00 z Rynku Sandomierskiego. Zapraszamy do udziału. Szczegóły na stronie internetowej www.Sandomierz i MOSiR Sandomierz
  10. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i za ofiarę kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 o pomoc prosimy mieszkańców ul. Ogrodowej
  11. Bóg zapłać za ofiary na cele remontowe.
  12. Z 11/12 czerwca planowane jest dekanalne czuwanie na Jasnej Górze. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii. Koszt ok. 60zł.
  13. 17 czerwca o godz. 15.00 na Zamku w Ujeździe odbędzie się uroczysta Gala wręczenia Nagrody „Arbor Bona” połączona z koncertem Krzysztofa Antkowiaka. Prosimy się zgłaszać do przyszłej niedzieli