1. Przypominamy, że Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu przyjmuje zgłoszenia nowych kandydatów, którzy chcieliby rozpocząć formację i studia przygotowujące do sakramentu kapłaństwa. Chętni mogą zgłaszać się osobiście w siedzibie Seminarium Duchownego w Sandomierzu, ul. Żeromskiego 6. Możliwy jest także kontakt telefoniczny (tel. 511 413 002), bądź mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
  2. Dzisiaj po Sumie poświęcenie pojazdów, a o godz. 16.3o Nieszpory
  3. We wtorek swoje imieniny obchodzi ks. Bp. Krzysztof Nitkiewicz oraz nasz wikariusz ks. Krzysztof. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach. Zapraszamy na Mszę św. w intencji ks. Krzysztofa o godz. 18.00.
  4. W środę o godz. 17.30 Nowenna do św. Józefa.
  5. W czwartek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościołów i za ofiarę na kwiaty. O pomoc w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców ul. Zysmana i Reymontowskiej
  7. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe
  8. Gospodarzami tegorocznych Dożynek parafialnych będą mieszkańcy Przybysławic.
  9. Na plakacie, w gablocie, informacje dotyczące Pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.
  10. Stowarzyszenie „Wspólne Dobro”, w czasie Jarmarku na św. Jacka, planuje loterię, z której dochód przeznaczony będzie na remont klasztoru. W związku z tym prosimy o fanty. Można je składać w zakrystii lub kancelarii. Prosimy również, o zgłaszanie się chętnych, którzy pragną pomóc w organizacji miejsc postojowych w czasie Jarmarku na św. Jacka
  11. Przypominamy o konieczności stosowania odpowiedniego stroju w miejscach sakralnych.