1. Dzisiaj o godz. 16.3o Nabożeństwo Różańcowe.
  2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. dla uczniów wszystkich szkół i przedszkoli, rodziców i nauczycieli o godz. 8.00, Wszystkich rozpoczynających rok szkolny zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi św. Scholę zapraszamy o godz. 7.30 na próbę
  3. Dla szkół specjalnych Fundacji Szlachetne Anioły Msza św. we wtorek o godz. 11.00.
  4. W środę o 17.3o Nowenna do św. Józefa.
  5. W tym tygodniu I czwartek. O godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja. Od 17.00 adoracje poprowadzi Akcja Katolicka.
  6. W piątek 8 września w święto Narodzenia NMP. Tradycyjnie w asyście i pod opieką strażaków z Klimontowa i Szymanowic D., o godz. 8.oo, wyruszy z naszej parafii piesza pielgrzymka do Sulisławic. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej pielgrzymce. Uroczysta suma w Sanktuarium o godz. 12.3o. W naszym kościele Msze św. z poświęceniem ziarna siewnego o godz. 7.00; 00; 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę w Markowej beatyfikacja Rodziny Ulmów. Wydarzenie to będzie transmitowane przez TVP. Zachęcamy do duchowej łączności.
  8. Z dnia 15 na 16 września odbędzie czuwanie Akcji Katolickiej na św. Krzyżu. Zapraszamy do działu w tych uroczystościach. Wyjazd ok. godz.18,30. Koszt ok. 35zł w zależności od ilości osób. Zapisy w kancelarii lub zakrystii
  9. 16 września III Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium św. Józefa w Nisku. Zapraszamy do indywidualnego wyjazdu.
  10. Bóg zapłać pomoc w sprzątaniu kościoła i klasztoru. O pomoc w sobotę na godz. 9.oo prosimy mieszkańców Kroblic.
  11. Bóg zapłać za ofiary na cele remontowe.